Kocasinan Kasa Taşıma

Maslak Kasa Taşıma

Kocasinan Kasa Taşıma en sık taşıdığımız nakliye bölgelerinden biridir. Ünsal Kasa Taşıma; sektörde 30 yıllık deneyime sahip, kurulduğu günden beri, Marmara Bölgesi’nde en çok tercih edilen piyano nakliye şirketi olarak öne çıkmaktadır. Deneyimli kadromuz ve yılların verdiği birikimle kasa nakliye hizmetini itinayla yerine getirmekteyiz.

Çelik Kasa ya da Para Kasası, taşıma sırasında en çok hassasiyet gösterdiğimiz eşyalardan biridir. Başlı başına dikkat ve deneyim isteyen bu tür nakliyat işlerinde, mesleğin içinden yetişmiş, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlikle yerine getiren personelimiz kasa taşımacılığı konusunda memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Kocasinan Kasa Taşıma Ücreti

Kasa taşıma ücreti taşıma öncesinde tarafınıza bildirilmektedir. Siz de bu tür parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan, kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız hemen şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için bize ulaşınız.

Kasa nakliye ücretini belirleyen bir çok faktör vardır. Bunlar;

  • Taşınacak kasanın boyutu,
  • Taşınacak kasanın ağırlığı,
  • Taşınacak kasanın nereden alınıp nereye taşınacağı,
  • Taşınacak kasanın alınacağı ve taşınacağı mahalin durumu,
  • Taşınacak mahalde merdiven olup olmadığı,
  • Taşıma sırasında kullanılabilecek bir asansör olup olmadığı,
  • Taşınacak eşyanın taşınması için vinç kullanılmasının gerekip gerekmediği

gibi bir çok neden nakliye fiyatını olduğu gibi kocasinan kasa nakliye fiyatını da doğrudan etkilemektedir.

Kocasinan Kasa Taşıma Fiyat Teklifi Al

Siz de bu tür parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan, kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız hemen şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşınız ya da 0553 736 50 50 numaralı telefondan bizi arayınız.

Güvenli Kasa Taşıma

Sektörde 30 yılı geride bırakan firmamız Ünsal Kasa Taşıma, kasa nakliyesi sürecinin sorunsuz tamamlanması için azami gayret gösterir. Bu doğrultuda tüm iş süreçlerimiz sizin memnuniyetiniz düşünülerek optimize edilmiştir. Araçlarımızın içerisi taşıma için özel olarak dizayn edilmiş olup, taşınacak malzemeler taşıma öncesinde uygun kaplama malzemeleri kullanılarak muhafaza altına alınarak taşıma sırasında zarar görmeleri engellenmektedir.

Tüm aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınız, bizim kontrolümüz dışında (trafik kazası, başka bir aracın bize çarpması vs.) taşıma sırasında hasar görmesi halinde onarılabilmesi mümkünse onarım masrafları, onarımı mümkün olmayan durumlarda ise hasarlı eşyanın bedeli müşteriye tarafımızdan ödenmekte, kaybınız telafi edilmektedir..

Taşıdığımız Diğer Kasa Türleri

Profesyonel kasa nakliye şirketi olan firmamız Ünsal Kasa Taşıma, kasa taşıma hizmeti kapsamında sıklıkla aşağıdaki kasa türlerini taşımaktadır.

  1. Para Kasası Taşıma
  2. Çelik Kasa Taşıma
  3. Banka Kasası Taşıma
  4. Kuyumcu Kasası Taşıma
  5. Şambraford Kasa Taşıma
Scroll to Top