Beyoğlu Kasa Taşıma

Firuzköy Kasa Taşıma

Beyoğlu Kasa Taşıma

Beyoğlu Kasa Taşıma müşterimiz Utku Bey’in Beyoğlu’nda bulunan Para Kasası teslim alınarak, Gebze’de bulunan istenilen adrese güvenle taşınmış, ilgili çelik kasa taşıma işi gerçekleştirilmiştir. Müşterimize 30+ yıllık kurumsal firmamız Ünsal Kasa Taşımayı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Beyoğlu kasa taşıma en sık taşıdığımız nakliye bölgelerinden biridir. Ünsal  Kasa Taşıma; sektörde 30 yıllık deneyime sahip, kurulduğu günden beri, Marmara Bölgesi’nde en çok tercih edilen kasa nakliye şirketi olarak öne çıkmaktadır. Deneyimli kadromuz ve yılların verdiği birikimle  para kasası nakliye hizmetini itinayla yerine getirmekteyiz.

Çelik Kasa, taşıma sırasında en çok hassasiyet gösterdiğimiz eşyalardan biridir. Başlı başına dikkat ve deneyim isteyen bu tür nakliyat işlerinde, mesleğin içinden yetişmiş, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlikle yerine getiren personelimiz kasa taşımacılığı konusunda memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Beyoğlu Kasa Taşıma Ücreti

Kasa taşıma ücreti taşıma öncesinde tarafınıza bildirilmektedir. Siz de bu tür parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan, kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız hemen şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için bize ulaşınız.

Kasa nakliye ücretini belirleyen bir çok faktör vardır. Bunlar;

 • Taşınacak kasanın boyutu,
 • Taşınacak kasanın ağırlığı,
 • Taşınacak kasanın nereden alınıp nereye taşınacağı,
 • Taşınacak kasanın alınacağı ve taşınacağı mahallin durumu,
 • Taşınacak mahalde merdiven olup olmadığı,
 • Taşıma sırasında kullanılabilecek bir asansör olup olmadığı,
 • Taşınacak eşyanın taşınması için vinç kullanılmasının gerekip gerekmediği

gibi bir çok neden nakliye fiyatını olduğu gibi Beyoğlu kasa nakliye fiyatını da doğrudan etkilemektedir. Detaylı bilgi için Nakliye Fiyatını Belirleyen Faktörler başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Beyoğlu Kasa Taşıma Fiyat Teklifi Al

Siz de bu tür parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan, kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız hemen şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşınız.

Güvenli Çelik Kasa Taşıma

Sektörde 30 yılı geride bırakan firmamız Ünsal Kasa Taşıma, kasa nakliyesi sürecinin sorunsuz tamamlanması için azami gayret gösterir. Bu doğrultuda tüm iş süreçlerimiz sizin memnuniyetiniz düşünülerek optimize edilmiştir. Araçlarımızın içerisi taşıma için özel olarak dizayn edilmiş olup, taşınacak malzemeler taşıma öncesinde uygun kaplama malzemeleri kullanılarak muhafaza altına alınarak taşıma sırasında zarar görmeleri engellenmektedir.

Tüm aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınız, bizim kontrolümüz dışında (trafik kazası, başka bir aracın bize çarpması vs.) taşıma sırasında hasar görmesi halinde onarılabilmesi mümkünse onarım masrafları, onarımı mümkün olmayan durumlarda ise hasarlı eşyanın bedeli müşteriye tarafımızdan ödenmekte, kaybınız telafi edilmektedir..

Taşıdığımız Diğer Kasa Türleri

Profesyonel kasa nakliye şirketi olan firmamız Ünsal Kasa Taşıma, kasa taşıma hizmeti kapsamında sıklıkla aşağıdaki çelik kasa türlerini taşımaktadır.

 1. Çelik Kasa Taşıma
 2. Para Kasası Taşıma
 3. Kuyumcu Kasası Taşıma
 4. Banka Kasası Taşıma
 5. Şirket Kasası Taşıma
 6. Şambraford Kasa Taşıma

Kasa taşıma, profesyonel kişilerce yapılması gereken çok ciddi bir iştir. Amatör kişilerce yapılan kasa taşımalarında kalıcı sağlık sorunları ve ölümle sonuçlanabilecek telafisi mümkün olmayan kazalar ortaya çıkabilir.

Ünsal Kasa Taşıma, 1990 yılından bugüne profesyonel kasa taşıma işini itinayla yerine getirmektedir.

Para Kasası Taşıma Bizim İşimiz!

Çelik Kasa nakliyesi en sık taşıdığımız nakliyedir. Ünsal Kasa Taşıma; sektörde 30+ yıllık deneyime sahip, kurulduğu günden beri, Marmara Bölgesi’nde en çok tercih edilen çelik kasa taşıma şirketi olarak öne çıkmaktadır. Deneyimli kadromuz ve yılların verdiği birikimle  kasa nakliye hizmetini itinayla yerine getirmekteyiz.

Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma, profesyonel kişilerce yapılması gereken çok ciddi bir iştir. Amatör kişilerce yapılan kasa taşımalarında kalıcı sağlık sorunları ve ölümle sonuçlanabilecek telafisi mümkün olmayan kazalar ortaya çıkabilir.

Çelik Kasa taşımak oldukça zordur. Hiçbir tecrübesi olmayan kişilerce taşınması; kalıcı sakatlanmalara, hatta ölümle sonuçlanabilecek kazalara neden olabilir.

Kuyumcu Kasası Taşıma

Kuyumcu Kasası Taşıma, profesyonel kişilerce yapılması gereken çok ciddi bir iştir.

Lütfen bu gibi eşyaları sadece gerekli yeterliliğe sahip, uzman kişilerce taşınmasına izin veriniz.0553 736 50 50

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top