Sultançiftliği Kasa Taşıma

Cebeci Kasa Taşıma

Sultançiftliği Kasa Taşıma

Sultançiftliği, kasa taşıma, kasa taşımacılığı, kasa taşımacılık, kasa nakliyat, çelik kasa taşıma, para kasası taşıma, kasa nakliyesi, hizmetleri ÜNSAL NAKLİYE 7/24 her türlü para kasası evrak kasası, data kasası, taşımacılığı hizmetleri.

Uzman Ekip Askılı Sistemli

Uzman ekip ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile kusursuz taşımayı gerçekleştirmekteyiz. Zeminlere zarar vermemesi için kayışlı kaldırma kaydırma yöntemi uygulanır.

Çelik kasalar para kasası, evrak kasası, data kasası, mücevher kasası, silah kasası, server kasası, ATM gibi yapılış amacına uygun olarak ağır, sağlam yerlerinden hareket ettirilmesi zor olan demir kütlesidir.

Özellik ile 400Kg üstü kasanın yerinden taşınması özellikle merdivenlerden indirilip çıkartılması yerine yerleştirilmesi oldukça meşakkatli bu işin uzmanı profesyonel kişilerce yapılması gereken bir iştir.

Konusunda uzman olan firmamız 150 Kg ile 1250 Kg arası her türlü kasalarınızı merdivenlerden kızaklı kayışlı kaydırma sureti ile sorunsuz çıkartır indirir taşırız.

Biz üstün müşteri hizmeti ve değeri ile taşıma benzersiz olduğunu bilmek deneyim ve standart prosedürler için herhangi bir istisna durumlar önceden sizi bilgilendirmekteyiz.

Çelik Kasa ya da Para Kasası, taşıma sırasında en çok hassasiyet gösterdiğimiz eşyalardan biridir. Başlı başına dikkat ve deneyim isteyen bu tür nakliyat işlerinde, mesleğin içinden yetişmiş, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlikle yerine getiren personelimiz Kasa Taşımacılığı konusunda memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Sultançiftliği Kasa Taşıma Ücreti

Kasa Taşıma ücreti taşıma öncesinde tarafınıza bildirilmektedir. Siz de bu tür parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan, kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız hemen şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için bize ulaşınız.

Kasa nakliye ücretini belirleyen bir çok faktör vardır. Bunlar;

 • Taşınacak kasanın boyutu,
 • Taşınacak kasanın ağırlığı,
 • Taşınacak kasanın nereden alınıp nereye taşınacağı,
 • Taşınacak kasanın alınacağı ve taşınacağı mahallin durumu,
 • Taşınacak mahalde merdiven olup olmadığı,
 • Taşıma sırasında kullanılabilecek bir asansör olup olmadığı,
 • Taşınacak eşyanın taşınması için vinç kullanılmasının gerekip gerekmediği

gibi bir çok neden nakliye fiyatını olduğu gibi Sultançiftliği kasa nakliye fiyatını da doğrudan etkilemektedir.

Sultançiftliği Kasa Taşıma Fiyat Teklifi Al

Siz de bu tür parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan, kurumsal bir nakliyat firması arıyorsanız hemen şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hemen teklif almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşınız ya da 0553 736 50 50 numaralı telefondan bizi arayınız.

Güvenli Kasa Taşıma

Sektörde 30 yılı geride bırakan firmamız Ünsal Kasa Taşıma, kasa nakliyesi sürecinin sorunsuz tamamlanması için azami gayret gösterir. Bu doğrultuda tüm iş süreçlerimiz sizin memnuniyetiniz düşünülerek optimize edilmiştir. Araçlarımızın içerisi taşıma için özel olarak dizayn edilmiş olup, taşınacak malzemeler taşıma öncesinde uygun kaplama malzemeleri kullanılarak muhafaza altına alınarak taşıma sırasında zarar görmeleri engellenmektedir.

Tüm aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınız, bizim kontrolümüz dışında (trafik kazası, başka bir aracın bize çarpması vs.) taşıma sırasında hasar görmesi halinde onarılabilmesi mümkünse onarım masrafları, onarımı mümkün olmayan durumlarda ise hasarlı eşyanın bedeli müşteriye tarafımızdan ödenmekte, kaybınız telafi edilmektedir.

Taşıdığımız Diğer Kasa Türleri

Profesyonel kasa nakliye şirketi olan firmamız Ünsal Kasa Taşıma, Kasa Taşıma hizmeti kapsamında sıklıkla aşağıdaki kasa türlerini taşımaktadır.

 1. Para Kasası Taşıma
 2. Kasa Taşıma
 3. Banka Kasası Taşıma
 4. Kuyumcu Kasası Taşıma
 5. Şambraford Kasa Taşıma
 6. Çelik Kasa Taşıma

İstanbul, Sultançiftliği, semt ve mahalleleri genelinde kasa nakliye hizmetini gururla sunmaktayız.

Kasa taşıma sürecinde profesyonel bir analiz yapmak sorunları önceden tespit etmek kasa taşıyıcısının takdirine olduğunu unutmayınız.

 

Kasa taşıma şirketimiz sizin kasanızı taşıtacağınız yere geldiğinde bizim kasa taşıma ekibimizin güvenli kasa taşımak için profesyonel ekip tam donanımlı ekipmanımız olup olmadığına kanaat getireceksiniz.

 

Kasa taşıma, kasa taşımacılık, kasa nakliyat, kasa nakliye, çelik kasa taşıma, kasa nakliyesi, para kasası taşıma, para kasası nakliye, çelik kasa nakliye,

 

İstanbul Avrupa yakası kasa taşıma: Sultançiftliği, Avcılar, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Bahçeşehir, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Büyükçekmece, Alkent, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Kemerburgaz, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Gaziosmanpaşa, Sultançiftliği, Kağıthane, Küçükçekmece, Sultançiftliği, Zekeriyaköy, Silivri, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği, Sultançiftliği.

 

İstanbul Anadolu yakası kasa taşıma: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Kavacık, Acarkent, Beykoz Sultançiftliğiı, Kanlıca, Kandilli, Çengelköy, Küplüce, Beylerbeyi, Polene köy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancak tepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Moda, Göztepe, Erenköy, Bostancı, Kavacık, Çekmeköy, Ömerli, Kurtköy, Gebze, Çayırova, Bayramoğlu, Kasa Taşıma, Kasa Taşımacılık, Kasa Taşımacılığı, Kasa Nakliyat, Kasa Nakliye, Kasa Nakliyesi hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top